AVRUPA : 0212 436 66 77   ANADOLU : 0216 426 00 02   GSM : 0532 177 16 94  

Banyo Açma

Banyo Açma
1 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.229 kez okundu.
ay tesisat

Banyo açma işlemi talep gören hizmetlerden biridir. Genellikle saç kılları ve benzeri materyaller ile tıkanan banyo giderleri ile sıkça karşılaşılır. Bu durum tabi oldukça sinir bozucudur. Gider girişinde topak haline gelen pislikler zaman geçtikçe boruları daraltıp suyun akışını azaltır, bir süre sonra da imkansız hale getirir. Suyun küvet ya da duşakabinin içinde birikmesi tıkanıklığın ilk işaretidir.

Banyo Gideri Açma

Pimaş tıkanması her ne kadar güçlü büyük bir vakumla açılması muhtemel bir sorun olsa da, sorunun daha büyük olması durumunda profesyonel hizmet almak kaçınılmaz olur. Gider ve pimaş açma konusunda uzman olan cihazların kullanımı çelik ve dönerli bir borunun gidere sokulması ve döndürülerek ilerlemesi ile gerçekleşir. Banyo açma işlemi profesyonel firmalarda ortalama yirmi dakika gibi bir zaman almaktadır. Peki banyolarda bu tür sorunlar ile karşılaşmamak için ne yapmanız gerekir? Aşağıda bu konu ile ilgili yapılması gerekenleri görebilirsiniz :

  • Saç, kıl ve benzeri atıkların giderde birikmesini engellemeli, muhtemel durumlarda detaylı temizlik işlemi gerçekleştirmelisiniz.
  • Banyo giderlerine atık maddeler atmamalısınız.
  • Şampuan, sabun, duş jeli gibi gereçlerin atıklarını giderde bırakmamalısınız. Banyo kullanımı sonrası banyoyu yıkamalısınız.
  • Her banyo kullanımında banyoyu güzelce temizlemeli, kalıntıları çöpe atmalısınız.

Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo tıkanıklığı konusunda hizmet veren firmalar, bu konuda etkili ve kalıcı yöntemler uygulamaktadır. Banyonuzdan kaynaklanan sorunlar sadece kendi evinizde aramanız yanlış olur. Alt daire ya da üst daireden kaynaklı bazı problemlerle de karşılaşabilirsiniz. Bu anlamda detaylı çalışmalar yapan firmalar, size yardımcı olacaktır. Tavandan akan sular, kabarmalar ve renk değişiklikleri de mutlaka değerlendirilmelidir. Sonuç olarak günlük kullanımlar ortak alanları yıpratmaktadır. Banyo, en çok kullanılan ortak alanlardan biridir ve dolayısı ile temizliği konusunda daha dikkatli olunması gerekir. Banyo açma işlemleri de oldukça hassas işlemlerdir. Evde deneyebileceğiniz yöntemleri pek tabi uygulayabilirsiniz; ancak bu işlemlerin işe yaramaması durumunda problemin daha büyük olduğunu anlamanız kaçınılmazdır. Problemin tarafınızca çözülemeyeceğini anladığınız ilk anda profesyonel destek arayışına girmek ve bu konudaki seçenekleri değerlendirmek doğru bir adım olacaktır.

Banyo Açma Hizmeti İçin 0212 435 77 88 – 0216 426 00 01 Numaralarımızdan Bizi Arayabilirsiniz.

Google da “banyo açma” ile ilgili en çok yapılan aramalar ;

banyo gideri açma, banyo tıkanıklığı açma, banyo gider açma, banyo gideri açma bursa, banyo gideri açma teknikleri, banyo gideri açma forum, banyo gideri tıkanıklığı açma,

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git