AVRUPA : 0212 436 66 77   ANADOLU : 0216 426 00 02   GSM : 0532 177 16 94  

Boru Açma

Boru Açma
1 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.780 kez okundu.
ay tesisat

Boru açma aslında sizlerin de yapabileceği bir işlemdir. Fakat bazı boru tıkanıklıkları oldukça derin ve oldukça uzun soluklu olduğu için sizlerin yapabileceği bir iş olmaktan hemen çıkar.

 • Boruların özellikle de mutfak da ve banyo da çok fazla yabancı cisme maruz kaldıkları yadsınamaz bir gerçektir.
 • Lavaboların içerisine çektiği her şey kesin olarak borularda birikmeye başlar.
 • Dökülen çay posları ve aynı zamanda duş alırken tane tane dökülen saçlar aslında birikince oldukça büyük bir zarar teşkil eder. Her borunun da aynı zamanda bir kullanım ömrü vardır.
 • Boruların mutlaka üzerine bir boru yardımı ile serilen bir bez ile temizliği gerçekleştirile bilir.
 • Veya da kısa bir boru da ise tıkanıklık, boru yerinden çıkarılabilir ve hemen kaynar su ile bir içini temizleme işlemi gerçekleştirilebilir.

 

Tıkalı Boru Açma

 

Boru açma işlemleri her zaman bu kadar yüzeysel de olmayabilir. Yerden veya betondan geçen borularda da sorunlar olabilir. Ve ya da borular sizlerin tek tek çıkaramayacağı kadar uzun da olmayabilir. Özellikle de sabun birikintilerinin kalıplaşması da kaynar suyun ve kimyasal maddelerin etki gösterebileceği bir hal değildir.

 • Böyle si durumlar da bizler, teknolojinin oldukça fazla ilerlemesinden yararlanıyoruz.
 • Özellikle de yer altından veya herhangi bir betonun içerisinde geçen boruların hata tespiti için kullandığımız cihazlar ile betonun tamamına zarar vermiyoruz. Ve yalnızca tıkalı olan yeri cihaz yardımı ile buluyoruz.
 • Cihaz, hatalı olan yeri tespit ettikten sonra gereken yerin açılma işlemini yapıyoruz. Bu işlem oldukça kısa metrajlı ve kolay.
 • Evinizi veya alanınızı da asla kirletmiyoruz.
 • Eğer boru tamir edilebilir türden ise kullandığımız maddeler ile temizliyor, eğer değil ise de yalnızca o boruda değişiklikler yapıyoruz.

 

Robotla Pimaş Borusu Açma

 

Boru açma, mutlaka her ev hanımının da ihtiyaç duyduğu bir iştir.

 • Borularınız eğer hata vermiyor ise kalitesinden veya kullanım şeklinizden övünmeyin.
 • Her borunun hata vermesi mutlak bir sonuçtur.
 • Sizler, borularınız hatalarını ve tıkanıklıklarını göstermeden mutlaka kontrollerini yaptırın ve asla zorluk yaşamayın.

 

Boru Açma Hizmeti İçin 0212 435 77 88 – 0216 426 00 01 Numaralarımızdan Bizi Arayabilirsiniz.

Google da “boru açma” ile ilgili en çok yapılan aramalar ;

 

boru açma makinası, boru açma spirali, boru açma kılavuzu, boru açma teli, boru açma sustası, boru açma makinası fiyatı, boru açma makinesi, boru açma aparatı, boru açma makinaları, boru açma oyunları, boru açma, boru ağzı açma makinası, boru ağzı açma, tıkalı boru açma ankara, tıkalı boru açma aparatı, boru kaynak ağzı açma makinası, boru kurt ağzı açma, boru kurtağzı açma makinası, boru kaynak ağzı açma makinası fiyatları, boru kaynak ağzı açma, tıkalı boru açma bursa, boru diş açma makinası, boru diş açma makinası fiyatları, boru diş açma paftası, boru diş açma makinaları, boru delik açma makinesi, boru diş açma paftaları, boru delik açma, boru diş açma pafta, pvc boru diş açma, çelik boru diş açma, tıkalı boru açma fiyatları, tıkalı boru açma makinası fiyatları, tıkalı boru açma makinesi fiyatları, boru yiv açma makinası fiyatları, tıkanık boru açma makinası fiyatları, boru kurtağzı açma makinası fiyatları, boru tıkanıklığı açma makinası fiyatları, boru yiv açma makinası fiyat, boru gideri açma, boru havşa açma makinası, boru havşa açma, boru havşa açma seti, bakır boru havşa açma makinası, bakır boru havşa açma aleti, bakır boru havşa açma takımı, tıkalı boru açma izmir, tıkalı boru açma istanbul, iski boru açma, boru kanalı açma makinası, tıkalı boru açma kimyasalı, tıkalı boru açma konya, tıkalı boru açma kimyasalları, elektrik boru kanalı açma makinası, kangal boru açma makinası, kurşun boru açma takozu, tıkalı boru açma makinesi, boru yiv açma makinası, boru diş açma paftası fiyatları, pimaş boru açma, sahibinden boru diş açma paftası, pimaş boru açma makinası, pvc boru açma, robotla boru açma, şimşir boru açma takozu, boru tıkanıklığı açma, boru tıkanıklığı açma makinası, avcılar boru tıkanıklığı açma, tıkalı boru açma, tıkanık boru açma, boru yiv açma, tıkalı boru açma yöntemleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git