AVRUPA : 0212 436 66 77   ANADOLU : 0216 426 00 02   GSM : 0532 177 16 94  

Boru Tıkanıklığı Açma

Boru Tıkanıklığı Açma
2 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.840 kez okundu.
ay tesisat

Boru tıkanıklığı açma her zaman en can sıkıcı durumların çözümü olmaktadır. Bu nedenle her zaman büyük sorunlar yaratabilmektedir. Borular hemen hemen bir binanın her yerinde bulunmaktadır. Bu nedenle bir çok gider bu borulara bağlıdır. Bu boruların tıkanması demek tüm gider yollarının da tıkanması anlamına gelmektedir. Bu durumda  her zaman oldukça başarılı olan yöntemler vardır. Bu yöntemler ile birlikte bu sorunlar büyük ölçüde ortadan kalkmaktadır. Bu durumda her zaman boruların tıkanması büyük sorunlar neden olacaktır. Aslında tüm bu boruların tıkanmasının ortak bir cevap vardır. Bu cevap kesinlikle bu giderlere atılan yabancı malzemelerdir. Bu yabancı malzemeler kesinlikle her zaman giderleri tıkamaktadır. Bazı erimeyen malzemeler nedeniyle birlikte her zaman bu giderler tıkanmaktadır. Bu giderlerin tıkanması her zaman büyük problemlere neden olmaktadır.

 

Kırmadan Boru Tıkanıklığı Açma

 

Boru tıkanıklığı açma her zaman çok zor bir işlem olarak bilinse de bazı durumlarda oldukça kolay olan yöntemleri de vardır. Bunun için bazı borular basit nedenlerden dolayı da tıkanabilmektedir. Bu gibi basit nedenler her zaman kolayca çözülebilecek yöntemlerdir. Bunun için boru tıkanıklığı basit bir sorundan kaynaklı ise kesinlikle lavabo açıcı kullanılmalıdır. Bu açıcılar yoğun asit içerdiği için kolay olan tıkanıkları açabilecektir. Bu durumda bazı durumlarda boruların kireçlenmesi nedeniyle de boru tıkanıkları olabilir. Bu gibi durumlarda kesinlikle kireç çözücü kullanılarak bu basit problem ortadan kaldırılabilir. Bu gibi durumları çözecek olan kireç çözücü her zaman oldukça kolay bir yöntem olacaktır.

 

Robotla Boru Tıkanıklığı Açma

 

Boru tıkanıklığı açma bazen evde uygulanacak çözümleri oldukça aşmış olabilmektedir. Bunun için kesinlikle profesyonel olarak yardım almak gerekir. Bunun için;

  • Zor bir tıkanıklıkta her zaman mutlaka uzman yardımı almak gerekir. Bu yardım ile birlikte kesinlikle tıkanıklık sorunu ortadan kalkmaktadır.
  • Kolay olmayan bir tıkanıklığı açmak için bütün duvarları ve gider yollarını kırmak oldukça saçma ve eski bir yöntem olacaktır. Aynı zaman da her zaman bu yöntem daha da maliyetli olacaktır.
  • Bu gibi durumlarda artık özel olarak kullanılacak olan yöntem oldukça teknolojik olarak kullanılmaktadır. Bu özel yöntemler kesinlikle kameralı sistemler olduğu için her tarafı kırmaya gerek olmadan kolayca bu durum çözülecektir.

 

Boru Tıkanıklığı Açma Hizmeti İçin 0212 435 77 88 – 0216 426 00 01 Numaralarımızdan Bizi Arayabilirsiniz.

 

Google da “boru tıkanıklığı açma” ile ilgili en çok yapılan aramalar ;

 

boru tıkanıklığı açma makinası, boru tıkanıklığı açma makinası fiyatları, avcılar boru tıkanıklığı açma, boru tıkanıklığı açma, kırmadan boru tıkanıklığı açma

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git