AVRUPA : 0212 436 66 77   ANADOLU : 0216 426 00 02   GSM : 0532 177 16 94  

İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma

İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma
18 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 754 kez okundu.
ay tesisat

Tesisat sistemlerindeki tıkanıklık problemleri İstanbul lavabo tıkanıklığı açma hizmetleri ile son derece garantili bir şekilde yapılmaktadır. Lavabolar evlerdeki düzenin ve ev hayatının sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için çok önemlidir. Gerek banyo lavaboları gerekse mutfak lavaboları olmadığı veya kullanılmadığı gibi bir durum düşünemeyiz. Bu alanların olmaması demek hem temizlik için hem de yemek yapımı için olumsuz durumlar oluşturacaktır. Fakat tıkanıklık sebebinin büyük bir nedenini kullanıcılar oluşturmaktadır. Gider boruları hassas yapıda ve kullanımında özen isteyen sistemlerdir. Eğer bu boruların içine yemek artıkları ve suda çözülmesi zor olan malzemeler atılırsa illa tıkanıklık sorunu yaşanacaktır.

 

İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma Firması

 

Lavabo tıkanıklıklarındaki en sık karşılaşılan durum ise yanmış yağların lavaboya dökülmesi oluyor. Zaten aşırı derecede yağlı olan lavabo gider borusu bu yağların dökülmesi ile iyice yağ katmanı oluşturarak bütün atılanları tutuyor ve tıkanıklık oluşturuyor.

  • İstanbul lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde kullanılan kameralı görüntüleme cihazları ile tıkanıklığın yeri ve nasıl bir pislikten kaynaklandığı bulunmaktadır.
  • Kameralı sistemler sayesinde gün yüzüne çıkartılan pislikler tıkanıklık açma robotları ile temizlenmektedir.
  • Küçük parçalar halinde tesisat sistemleri dışına atılan bu pisliklerin boruda kalmaması ve borudaki pisliklerin temizlenmesi için boru içinde yıkama da yapılmaktadır.

İstanbul lavabo tıkanıklığı açma işlemleri sadece cihazlı ve makineli yöntemler ile çözüldüğü zaman garantili ve uygun maliyetli olmaktadır. Yoksa bu sistemlerin kullanılmaması tamiratı çok riskli ve pahalı hale getirmektedir. Lavabo tıkanıklığı için kesinlikle profesyonel destek alınmalıdır. Piyasada bulunan lavabo aç ilaçları kökten bir çözüm sunmazlar. Hele bir de sıcak su ile dökülen katı lavabo aç ilaçları sisteme daha fazla zarar vermektedir. Kullanıcının denediği bir diğer yöntem ise lavabo giderine pompa yapmaktır.

Pompa yapılan lavabo gider borularında patlama oluşmaktadır. Pompa pislikleri sıkıştıracağı ve boruya baskı uygulatacağı için borunun patlamasına sebebiyet verecektir. Tıkanıklık açma yöntemlerinde yanlış uygulamalar bu alanlara daha fazla maddi hasar verecektir. Üstelik sadece maddi hasar değil evlerin pis sularla dolması ve geri tepmelerin yaşanması da büyük problemler oluşturacaktır. Bu problemin işletmelerde yaşanması ise işletmeye müşteri kaybettirerek mali zarara neden olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git