AVRUPA : 0212 436 66 77   ANADOLU : 0216 426 00 02   GSM : 0532 177 16 94  

Koku Tespiti

Koku Tespiti
2 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.024 kez okundu.
ay tesisat

Koku tespiti ile evlerde istenmeyen pis kokuların önüne geçilmektedir. Tesisat giderlerinde yanlış uygulamalar ve hatalı malzeme kullanmalar yüzünden kokular meydana gelmektedir. banyo giderlerinde, tuvaletten ve mutfak lavabosundan gelen bu pis kokular sadece bulunduğu alanı değil evin tümünü sarar. Koku tespiti ise alanında uzman tesisat firmaları tarafından sorunsuz bir şekilde bulunmakta ve giderilmektedir. Tesisatlarda yaşanan bu koku problemi dönem dönem olduğu gibi her zaman da olabilmektedir. Özellikle deniz kenarındaki evlerde lodosun olduğu zamanlar evlerin içinde pis bir koku olur. Bunun için gider süzgeçlerinin kapatılması yeterli olacaktır. Fakat koku problemin her daim olması tesisatta bir sıkıntı olduğunun işaretidir. Alanında uzman tesisat firmaları kullandığı cihaz ve kamera sistemleri ile koku tespiti yaparak kokunun giderilmesini sağlayacaktır.

 

Pis Koku Tespiti

 

Tesisat sistemlerinde koku olmasının nedenleri şöyle sıralanabilir;

  • Banyoda bulunan yer giderlerinde su kalmamış olabilir veya su seviyesi azalmış olabilir.
  • Banyoları temizlemek için su ile yıkama yerine paspaslandığı için yerde bulunan gider kanalına yeterli su akışı sağlanamamaktadır. Bu da koku yapacaktır.
  • Lavabodan koku geliyorsa lavabo altındaki gider borusunun montajı yanlış yapılmıştır.
  • Klozetlerde koku oluşmasının temel nedeni ise su gider borusunun montajı esnasında boşluklar oluşmasıdır.
  • Evde istenmeyen kokuların tespitinde ve kokuların giderilmesinde uzman yardımı şarttır.
  • Kokunun neyden kaynaklandığını ve hangi bölümde olduğunu bulan cihaz ve kamera sistemleri çok kısa sürede koku tespiti işlemini yapmaktadır.

 

Evde Lağım Kokusunu Tespit Etme

 

Koku tespiti işlemlerini uzman olmayan hiçbir tesisat firması yapamaz. Koku giderilmesi için tesisat sistemlerinin yüksek basınçlı su makineleri ile yıkanması gerekmektedir. Ayrıca dirseklerde ve tesisat sisteminin döşenmesi esnasında yaşanan hataların giderilmesi de kokuların yok olmasında etkili olacaktır. Direkt olarak kokunun sebebini bulan ve çok kısa sürede bu kokunun giderilmesini sağlayan tesisat firmalarının yaptığı işlemler maliyet açısında da çok düşük olacaktır. Herhangi bir arıza nedeniyle evlerde ve işyerlerinde bu kokuya maruz kalmaya gerek yoktur. Çok kısa bir sürede biten işlemler ile yaşam alanı eski kokusuna kavuşturulacaktır. Siz ve misafirleriniz için daha temiz havalı, hoş kokulu bir ev ortamının zemini hazırlanacaktır.

 

Koku Tespiti Hizmeti İçin 0212 435 77 88 – 0216 426 00 01 Numaralarımızdan Bizi Arayabilirsiniz.

 

Google da “koku tespiti” ile ilgili en çok yapılan aramalar ;

 

koku tespiti ankara, koku tespiti bursa, koku tespiti izmir, koku tespiti, pis koku tespiti, kötü koku tespiti, evde koku tespiti, lağım koku tespiti, tuvalet kokusu tespiti

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git