AVRUPA : 0212 436 66 77   ANADOLU : 0216 426 00 02   GSM : 0532 177 16 94  

Kombi Su Basıncı Düşüyor

Kombi Su Basıncı Düşüyor
3 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.391 kez okundu.
ay tesisat

Kombi su basıncı düşüyor ise kombi için her zaman iyi bir durum olmayacaktır. Bunun için basıncın düşmesi kesinlikler engellenmelidir. Kombinin basıncı düşmesi ile birlikte her zaman sorunlarda ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar kombinizin bakımını yaptırmanız şarttır. Eğer bakımını yaptırmadığınız için basınç düşüyor ise her zaman yapılması gereken bakımının düzenli olarak yapılmasıdır. Kombi günlük hayat içerisinde her zaman ihtiyaç duyduğumuz bir eşya olduğu için her zaman kullanılmayı da gerektirir. Bunun için istediğiniz her zaman kombiden yararlanabilirsiniz. Kombi her zaman su ısıtmak amacıyla da kullanılmaktır. Kombi basıncı asla düşmeden kullanılmalıdır. Kombinin basıncı düşüyor ise mutlaka önemli bir sorun vardır.

 

Kombi Su Basıncı Düşüyor, Çözümü !

 

Bu sorunu halledebilmek için;

  • İlk olarak basıncın neden düştüğüne karar vermek gerekir. Bu durumu gözlemleyerek görebilmeniz her zaman çok kolay olacaktır.
  • Kombi basıncı düşüyor ise bunun için kombinin göstergesini arada bir de olsa kontrol etmek gerekir. Böylece sorun büyümeden kontrol etmiş olursunuz. Bu sorun büyümeden yapacağınız her kontrol ile birlikte her zaman daha şanslı olacaksınız.
  • Kombi basıncı düşüyor ise mutlaka tesisatın bir yerinde bir sorun vardır. Her zaman sorun kombiden kaynaklı olmaz çoğu zaman tesisatta meydana gelen hatalar nedeni ile de kombi basıncı düşebilir. Bunun için ilk düşünmeniz gereken kesinlikle tesisat olmalıdır.
  • Tesisat içerisinde bulunan patlamalar genellikle basıncı düşürmektedir. Bu nedenle tesisat patlamalarını kesinlikle ilk adıma almak gerekir. Bu nedenle bu sorunları daha çabuk önlemiş olursunuz.

 

Baymak Kombi Su Basıncı Düşüyor

 

Tesisat içerisinde bulunan ufak bile olan sızdırmalar da bazen su basıncını düşürmektedir. Bu nedenle her zaman bu yolları düşünmeniz gerekir.Kombinin sürekli olarak su eksiltmesi durumunda da her zaman basınç düşer. Bu su eksiltme durumunda basıncın düşmesi oldukça kolay olacaktır. Bu nedenle kısa bir süre içerisinde tesisatçı çağırmak gerekir.Tesisatın yapılması için bütün bir tesisatın yıkılması gerekmez. Bunun için özel olarak geliştirilen robotlar sayesinde istediğiniz her zaman tam olarak kaçağın yerini belirleyerek istediğiniz gibi bir tamir yaptırmış olacaksınız. Kısa süre içinde basınca sorununda kurtulacaksınız.

 

Kombi Su Basıncı Düşüyor Hizmeti İçin 0212 435 77 88 – 0216 426 00 01 Numaralarımızdan Bizi Arayabilirsiniz.

 

Google da “kombi su basıncı düşüyor” ile ilgili en çok yapılan aramalar ;

 

buderus kombi su basıncı düşüyor, vaillant kombi su basıncı düşüyor, baymak kombi su basıncı düşüyor, bosch kombi su basıncı düşüyor, viessmann kombi su basıncı düşüyor, airfel kombi su basıncı düşüyor, protherm kombi su basıncı düşüyor, kombi su basıncı düşüyor, ariston kombi su basıncı düşüyor, demirdöküm aden kombi su basıncı düşüyor, eca confeo plus kombi su basıncı düşüyor, demirdöküm kombi su basıncı düşüyor, eca kombi su basıncı düşüyor, ferroli kombi su basıncı düşüyor, ferroli marka kombi su basıncı düşüyor, viessman kombi su basıncı düşüyor, yoğuşmalı kombi su basıncı düşüyor,

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git