AVRUPA : 0212 436 66 77   ANADOLU : 0216 426 00 02   GSM : 0532 177 16 94  

Kombi Su Eksiltiyor

Kombi Su Eksiltiyor
8 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.213 kez okundu.
ay tesisat

Kombi Su eksiltiyor gibi bir problem varsa hemen bir tesisat firması ile iletişeme geçmek durumundasınız. Çünkü bu durum gösteriyor kombi de kaçak var. Alanında uzman hizmet veren bir tesisat firması bunu kolayca ve zaman kaybetmeden halledecektir. Kombi tesisatları evler için çok önemli bir noktada durmaktadır. Soğuk kış ayalarında bir gün bile kombinin çalışmaması demek ev içinde yaşanmaz bir hal aldıracaktır. Özellikle çocuklu ailelerin ve ileri yaşlarda olan kişilerin değil bir gün birkaç saatlik soğukluk bile hastalanmalarına neden olacaktır. Kombinin su eksiltmesinde tesisatçı çağırmak için vakit kaybetmemek gerekir. Çünkü bu problem büyüyerek daha farklı bir hasara neden olacaktır.

 

Kombi Su Eksiltiyor – Çözümü

 

  • Kombi su eksiltiyor ise kesinlikle tesisat sisteminde bir kaçak var demektir.
  • Kombi tesisatlarında sıcak soğuk su dolaşımı çok fazla olduğu için boruların yıpranması da çabuk olacaktır.
  • Uzman bir tesisat firması bu kaçağı kolayca bulacaktır. Çünkü sahip olduğu cihaz sistemleri bu işlemler için özel olarak üretilmiştir.
  • Öncelikle su tesisatındaki bütün su kesilecek ve termal kameralarla doğalgaz tesisatının içinden görüntü alınacaktır.
  • Bu görüntü neticesinde ise işlem uygulanacak alan bulunacaktır.
  • Kaçağın yeri tespit edildikten sonra tesisat sistemi içerisine kimyasal bir ilaç sıkılarak bütün çatlaklar ve boru delinmeleri yok olacaktır.
  • Bu kimyasal ilaç oluşmuş olan hasarı yok ettiği gibi oluşacak hasarlar için de önceden tedbir almış olacaktır.

 

Baymak Kombi Su Eksiltiyor

 

Kombi su eksiltiyor gibi bir problemde alanında uzman bir tesisat firması ile çalıştığınızda işlem bu kadar çabuk sonuç verecektir. Zahmetsiz bir şekilde birkaç saat içinde eskisi gibi sıcacık evinize kavuşacaksınız demektir. Bu çalışmanın maliyeti ise hem ucuz olacak hem de yapılan iş için uzun yıllar garanti verilmiş olacaktır. Fakat bu cihaz sistemine sahip olmayan bir tesisat firması ile çalışmanız durumunda ise doğalgaz tesisat sitemi komple değişecektir. Yeterli donanımı olamayan bu tür firmalar sistemi komple değiştirerek günlerce süren bir tamirat süresi ve yüksek maliyetlerde faturalar çıkaracaktır. Tesisat tamiratlarında kolay yollar varken zoru seçmeyin. Bırakın bu işin uzmanları en kolay haliyle sorunu çözsünler siz de rahat edin.

 

Kombi Su Eksiltiyor Hizmeti İçin 0212 435 77 88 – 0216 426 00 01 Numaralarımızdan Bizi Arayabilirsiniz.

 

Google da “kombi su eksiltiyor” ile ilgili en çok yapılan aramalar ;

 

 

kombi su eksiltiyorsa, kombi su eksiltiyor demirdöküm, kombi su eksiltiyor ankara, baymak kombi su eksiltiyor, vaillant kombi su eksiltiyor, ferroli kombi su eksiltiyor, buderus kombi su eksiltiyor, bosch kombi su eksiltiyor, alarko kombi su eksiltiyor, protherm kombi su eksiltiyor, kombi su eksiltiyor, kombi devamlı su eksiltiyor, ariston kombi su eksiltiyor, demirdöküm aden kombi su eksiltiyor, buderus kombi sürekli su eksiltiyor, kombi çok su eksiltiyor, eca kombi su eksiltiyor, eca yoğuşmalı kombi su eksiltiyor, ferroli yoğuşmalı kombi su eksiltiyor, ferroli kombi sürekli su eksiltiyor, immergas kombi su eksiltiyor, buderus kombi su eksiltme, kombi su eksiltiyor neden, kombi su eksiltme nedenleri, kombinin su eksiltme nedenleri, kombi su eksiltme sorunu, kombi sürekli su eksiltiyor, demirdöküm kombi sürekli su eksiltiyor, vaillant kombi sürekli su eksiltiyor, baymak kombi sürekli su eksiltiyor, viessmann kombi su eksiltiyor, yoğuşmalı kombi su eksiltiyor, yeni kombi su eksiltiyor

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git