AVRUPA : 0212 436 66 77   ANADOLU : 0216 426 00 02   GSM : 0532 177 16 94  

Kombi Su Eksiltmesi

Kombi Su Eksiltmesi
1 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 915 kez okundu.
ay tesisat

Kombi su eksiltmesi her zaman en büyük sorunlar haline gelecektir. Bu sorunları her zaman çok kolay halletmek mümkün olabilecekken önemsenmemesi durumda çok zor durumlar yaratabilecektir. Bunun için herhangi bir su eksiltme durumlarında mutlaka yapmanız gereken bu durumları önemsemek gerekir. Bu durumu önemsememek her zaman oldukça büyük sorunları da beraberinde getirecektir. Kombi su eksiltmesi durumları genellikle kombinin en çok kullanıldığı zamanlarda olmaktadır. Bu nedenle her zaman çok sık kombi kullanımına geçmeden rutin kontrollerinin yapılması önerilir. Bunun için her zaman istediğiniz her zaman fakat genellikle çok kullanılmadan önce bakımlarının yapılması gerekir. Bu gibi durumlar da mutlaka uzun süre geçmeden bu durumlar çözülmelidir. Su eksilmesi durumları kimi zaman sızdırma ile birlikte ortaya çıkarken bazı durumlarda ise sadece gösterge ile birlikte su kaçırdığını anlayabilirsiniz.

 

Kombi Su Eksiltmesi Sorunu

 

Bunun için her zaman bu su göstergesine dikkat etmek gerekir. Bu gibi durumlarda;

  • Kombi su eksiltmesi var ise su ayarları her zamankinden daha çabuk azalacaktır. Bunun için her zaman bu ayarlara dikkat etmek gerekir.
  • Su eksiltmesi durumlarında ilk yapılması gereken basıncın düşürülmesidir. Basınç düşürülmeden kesinlikle gerçek sorunu bulamayacaksınız.
  • Basınç düşürülmeden önce kombinin bir kez açılıp kapatılarak yenilenmesi gerekir. Bunun için sadece bir kez kapatılması yeterli olacaktır. Bu durumda kombinin beyninde bir durum varsa bu sorun düzelecektir.
  • Bu durumlar ile su eksiltmesi azalmaz ise tesisat kaçakları söz konusu olabilmektedir. Bu kaçaklar her zaman tesisatın herhangi bir yerinde olabilmektedir. Bu kaçakların kısa süre içerisnde tamir edilmesi gerekir.
  • Su kaçakları için her zaman en kolay yöntem kırılma sorunu olmadan tamir yöntemi olacaktır.

 

Kombi Su Eksiltmesi Çözümü

 

Bu yöntemi kullanarak her zaman evinizde bir inşaat oladan nokta tespitleri ile birlikte bu sorunu çözebileceksiniz.Bunu yapabilmek için özel aletlerden yararlanmak gerekir. Bu aletler her zaman profesyonel aletlerdir. Bu durumda bütün sorunları kısa süre içerisinde ortadan kaldıracaksınız. Bunun ortaya çıkmaması için her zaman kombi bakımlarını yaptırmak gerekir. Bu bakımlar ile birlikte kombi her zaman çok yeni kalabilecek ve uzun süreli kullanabileceksiniz.

 

Kombi Su Eksiltmesi Hizmeti İçin 0212 435 77 88 – 0216 426 00 01 Numaralarımızdan Bizi Arayabilirsiniz.

 

Google da “kombi su eksiltmesi” ile ilgili en çok yapılan aramalar ;

 

kombi su eksiltme nedenleri, kombi su eksiltme, kombi su eksiltme sorunu, kombi su eksiltiyor ankara, kombinin su eksiltme nedenleri, baymak kombi su eksiltmesi, vaillant kombi su eksiltmesi, eca kombi su eksiltmesi, kombi su eksiltmesi, kombi sürekli su eksiltiyor, kombi su eksiltiyor demirdöküm, buderus kombi su eksiltiyor, buderus kombi su eksiltme, kombi su eksiltiyor neden

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git