AVRUPA : 0212 436 66 77   ANADOLU : 0216 426 00 02   GSM : 0532 177 16 94  

Kombi Su Kaçırma

Kombi Su Kaçırma
3 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.763 kez okundu.
ay tesisat

Kombi Su kaçırma işlemlerinde alanında uzman bir tesisat firması ile çalışmak hem zaman yönünden hem de maddi açıdan çok olumlu sonuçlar doğuracaktır. Kışın ortasında böyle bir sorunla karşılaşmak aileler adına büyük problem oluşturacaktır. Evde çocuk olması ise problemin sonuçlarını daha da fazla arttıracaktır. Çünkü yetişkinlere göre çocuklar soğuktan daha çabuk etkilenecek ve hastalığa yakalanma riski daha fazla olacaktır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte tesisat alanında da büyük gelişmeler yaşandı. Özellikle cihazlı ve makineli sistemlerin tesisat sektörüne girmesiyle işler daha çabuk bitmeye başladı. Maliyetler ise önemli ölçüde azaldı. Günlerce sürmeyen tamirat işlemleri hem tesisat firması açısından hem de müşteri açısından son derece önemli bir gelişme oldu. Kombi su kaçırma işlemleri de bu teknolojik cihazlar sayesinde çok kısa bir sürede halledilmektedir.

 

Kombi Su Kaçırma ve Çözümü

 

  • Kombi su kaçırma işlemine başlamadan önce yapının bütün su akışı kesilir.
  • Doğalgaz tesisatının içine termal kamera sistemleri gönderilir.
  • Yüksek çözünürlük imkânı sunan bu kamera sayesinde boru içi net bir şekilde görülür ve su kaçıran yer tespit edilmiş olur.
  • Tespit edilen bu alana işlem uygulanması ise artık çok basittir. Çünkü su kaçıran bölgenin ne kadar geniş olduğu ve nasıl bir durumdan kaynaklandığı anlaşılmıştır.
  • Tesisat boruları içine kimyasal ilaçlar gönderilerek boru içindeki çatlaklar, aşınmalar ve delinmeler kapatılacaktır.
  • Bu kimyasal ilaç hali hazırdaki problemi çözdüğü gibi sonradan oluşabilecek problemi de çözecektir.
  • Bu şekilde uygulanan bir işlem için uzun yıllar garanti imkânı da sunulur.

 

Alarko Kombi Su Kaçırma

 

Kombi su kaçırma tamiratında cihaz sistemi bulunmayan bir tesisat firması öncelikle tesisat borularına su basmayı deneyecektir. Fakat bu tehlikeli bir durum oluşturabilir. Boruya basılan su basıncının ayarlanamaması durumunda boru patlayacak ve su basması yaşanacaktır. Bu riski göze alamayacak olan tesisatçı, ikinci olarak bütün doğalgaz boru tesisatını değiştirmeyi deneyecektir. Bu işlem ise ev sahipleri için tam bir işkence olacaktır. Soğukta günlerce sürecek bir tamirat işlemi ve doğalgaz kullanamama buna karşılık ise yüksek tamirat fiyatları istenecektir. Bu şekilde bir hizmet alarak üşümeyin. Kolay tamirat imkânlarından ve uygun fiyatlardan yararlanın kışı en sıcak siz geçirin

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git