AVRUPA : 0212 436 66 77   ANADOLU : 0216 426 00 02   GSM : 0532 177 16 94  

Lavabo Açma

Lavabo Açma
8 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.534 kez okundu.
ay tesisat

Lavabo açma işlemi geçtiğimiz yıllara nazaran daha kolay ve etkili yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Teknolojinin de ilerlemesi ile önceki yıllarda yapılan kırma dökme işlemlerinin hiçbirinden bugün eser kalmamıştır. Bu konuda firmaların son teknoloji cihazları ile yapmış olduğu işlemleri şöyle sıralayabiliriz :

  • Tıkalı olan lavabo önce makine yardımı ile açılır.
  • Bu alana kamera salınıp, görüntüleme sistemi sayesinde problemin kaynağı bulunmaya çalışılır.
  • Konu ile ilgili rapor oluşturulur ve tıkanıklığa nereden müdahale edileceği belirlenir.
  • Son olarak kırma dökme işlemi yapılmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemine geçilir ve lavabo açma işlemi başarı ile tamamlanmış olur.

 

Kırmadan Tıkalı Lavabo Açma

 

Ev ve iş yerlerinde sıkça karşılaşılan problemlerden biri lavabo tıkanıklığıdır. Bu durum oldukça can sıkıcı olabilir. Özellikle lokanta ve otellerde meydana gelen bu sorunların sebeplerini bulup, bunları önlemek oldukça önemlidir. Döşenen yanlış tesisat ya da giderlerden akıtılan yağlı maddelerden dolayı lavabolarda büyük sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu konuda kendi alanında profesyonelleşmiş kişilerden yardım almanız önemlidir. Zira eski yöntemler soruna kalıcı çözüm getirmeyebilir. Bazı açılmayan durumlarda kimyasal tazyikli su salınımı aracılığı ile yağ tabakası bağlamış mutfak lavabolarınız açılmaktadır. Bu iş genelde gider yıkama dediğimiz basınçlı su püskürterek yağları söken makine yardımı ile yapılır.

 

Robotla Lavabo Açma

 

Bu makine pimaş içinin yıkanması için üretilmiş olup, 130 bara kadar su basıncı sağlamaktadır. böylece sorun çıkaran tüm cisimler parçalanır ve lavabonuz sorunsuz bir şekilde kullanıma hazır halde size teslim edilir. Gider borusunun ilk gün olduğu gibi temiz olması oldukça önemlidir. Yapılan yıkama işleminde titiz davranmak elzemdir. Boruda yağ kalırsa üstüne gelen tüm atıklar ona yapışır, ve yeniden tabaka oluşumuna sebep olur.İşlemler yapılırken lavabo giderine zarar vermemek de çok önemlidir. Zaten burada amaç; lavabo giderine zarar vermeden, kırmadan dökmeden, lavabonun kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktır. Bu sebeple yay şeklinde ve boruya zarar vermeyecek helezonlar, tıkanıklık açma konusunda en önemli yardımcı parçalar arasında yerini alır. Lavabo açma konusunda profesyonel yardım almanız bu can sıkıcı durumdan kısa zamanda kurtulmanıza sebep olacaktır.

 

Tıkalı Lavabo Açma Hizmeti İçin 0212 435 77 88 – 0216 426 00 01 Numaralarımızdan Bizi Arayabilirsiniz.

 

Google da “lavabo açma” ile ilgili en çok yapılan aramalar ;

 

lavabo açma makinası, lavabo açma yöntemleri, lavabo açma aparatı, lavabo açma pompası, lavabo açma fiyatları, lavabo açma aleti, lavabo açma robotu, lavabo açma teknikleri, lavabo açmak için kostik, lavabo açmanın pratik yolu, lavabo açma teli, lavabo açma sustası, lavabo açma ankara, lavabo açma ataşehir, lavabo açma bursa, lavabo borusu açma, tıkalı lavabo açma bursa, tıkanık lavabo açma doğal, lavabo açmak için doğal yöntem, lavabo açma esenyurt, lavabo açma eskişehir, evde lavabo açma, evde lavabo açma yöntemleri, lavabo açma firmaları, lavabo tıkanıklığı açma fiyatları, robotla lavabo açma fiyatları, lavabo gideri açma, lavabo gider açma, lavabo gideri açmak için, lavabo açma izmir, lavabo tıkanıklığı açma izmir, lavabo açma kimyasalları, lavabo açma konya, kostikle lavabo açma, kırmadan lavabo açma, lavabo tıkanıklığı açma konya, mutfak lavabo açma, lavabo açmak için ne yapmalı, lavabo açmak için ne yapılır, lavabo açmak için ne yapmalıyız, lavabo açmak için ne kullanılır, lavabo açmak için öneriler, lavabo açmak için pratik bilgiler, pratik lavabo açma, pendik lavabo açma, robotla lavabo açma, lavabo tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri, lavabo tıkanıklık açma, lavabo açma ustası, lavabo açma ücreti, tıkalı lavabo açma video, lavabo açma yolları, tıkalı lavabo açma yöntemleri, en iyi lavabo açma yöntemi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git