AVRUPA : 0212 436 66 77   ANADOLU : 0216 426 00 02   GSM : 0532 177 16 94  

Petek Temizliği

Petek Temizliği
2 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 439.565 kez okundu.
ay tesisat

Petek temizliği evlerin ısınması ve faturaların düşmesi için çok önemli bir uygulamadır. Petek temizliği ile alakalı hizmet veren alanında uzman firmalar aynı gün içinde bütün evdeki peteklerin temizliğini yaparak teslim etmektedir. Petek temizliklerinde hiçbir şekilde petekler yerlerinden sökülmezler. Kullanılan kimyasal ilaçlar ve su makineleri sayesinde tertemiz bir petek sistemi ortaya çıkar. Evlerin kirlenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Peteklerde ısı eşit bir şekilde yayılmıyorsa altlar daha soğuk oluyorsa kesinlikle peteğin içi çok kirlenmiş ve acil temizlenmesi gerekiyor. Peteklerin her iki yılda bir temizletilmesi gerekmektedir. Bu temizlik sayesinde hem sıcaklık daha fazla olacaktır hem de faturalar da önemli ölçüde bir azalma olacaktır.

 

Petek Temizliği Neden Yapılır

 

  • Petek temizliği için özel olarak üretilmiş kimyasal ilaçlar peteğin içine atılır ve bir süre beklenir.
  • Bu kimyasal ilaçlar petek içinde oluşan kireçleri, kayaç parçalarını, tozu ve pisliği kısa bir sürede petek yüzeyinden temizleyecektir.
  • Çözülmesi sağlanan bu pislikler makineler yardımıyla çekilecek ve petek sistemi içerisinden çıkarılacaktır.
  • Yüksek basınçlı su makineleri ile peteğin içi tamamen yıkanacaktır.
  • Peteğin uzun süre temiz kalmasını sağlayacak koruyucu ilaçlar da uygulandıktan sonra işlem bitecektir.
  • Peteğin çalıştırılması ve her yere yüksek ısının geldiği görülecek ve müşteriden onay alınacaktır.
  • Bu şekilde yapılan bir temizlik çalışması uzun süre garantili olacaktır.

 

Petek Temizliği Nasıl Yapılmalı

 

Petek temizliği evlerin ısınmasında çok önemli bir noktaya sahiptir. Özellikle çocuklu ailelerin ve yaşı geçkin olan insanların bu duruma çok dikkat etmesi gerekmektedir. Çünkü kombi ayarı en yüksek seviyede olduğu halde peteğe gelen ısı miktarı en düşük seviyede olacaktır. Bu durum ortamın ısınmamasını doğuracağı gibi yüksek faturaların gelmesine de sebep olacaktır. Petek temizliği bu kadar önemli bir konu olduğu için gerekli sisteme sahip olmayan tesisat firmaları dahi petek temizleme hizmeti veriyorlar. Fakat bu hizmetlerde kimyasal kullanımı ve cihaz kullanımı çok önemlidir. Uzman olamayan bu tesisat sistemleri petek temizliği yaptık der fakat gerekli hiçbir temizlik yapılmadığı için aynı sorunları yaşamaya devam edersiniz.

 

Petek Temizliği Hizmeti İçin 0212 435 77 88 – 0216 426 00 01 Numaralarımızdan Bizi Arayabilirsiniz.

Google da “petek temizliği” ile ilgili en çok yapılan aramalar ;

 

petek temizliği gebze, petek temizliği ankara, petek temizliği fiyat, petek temizliği nasıl yapılır, petek temizliğini kendimiz nasıl yaparız, petek temizliği gerekli mi, petek temizliği ilacı fiyatı, petek temizliği esenyurt,
petek temizliği nasıl yapılır forum, petek temizliği izmir, petek temizliği, petek temizliği avcılar, petek temizliği anadolu yakası, petek temizliği adana, petek temizliği adapazarı, petek temizliği bursa, petek temizliği beylikdüzü, petek temizliği bağcılar, petek temizliği bahçelievler, petek temizliği balıkesir, petek temizliği bayrampaşa, petek temizliği bornova, petek temizliği.com, petek temizliği çerkezköy, petek temizliği çekmeköy, çanakkale petek temizliği, petek temizliği denizli, petek temizliği donanım haber, denizli petek temizliği, doğalgaz petek temizliği, doğalgaz petek temizliği nasıl yapılır, döküm petek temizliği, petek temizliği ekşi, petek temizliği eskişehir, evde petek temizliği nasıl yapılır, evde petek temizliği, eca petek temizliği, esenler petek temizliği, e-petek temizliği, eriklide petek temizliği, petek temizliği forum, petek temizliği faydaları, petek temizliği fiyatları bursa, petek temizliği firmaları, petek temizliği gaziantep, petek temizliği gemlik, kalorifer petek temizliği gaziantep, halkalı petek temizliği, petek temizliği istanbul, petek temizliği izmit, petek temizliği izle, petek temizliği işlemi, petek temizliği kaç lira, petek temizliği kocaeli, petek temizliği konya, petek temizliği kadıköy, petek temizliği kartal, petek temizliği kampanya, petek temizliği kağıthane, petek temizliği kaç tl, petek temizliği kayseri, petek temizliği kadınlar kulübü, petek temizliği maltepe, petek temizliği ne kadar, petek temizliği neden yapılır, petek temizliği nasıl yapılmalı, petek temizliği pendik, petek temizliği kaç para, kalorifer petek temizliği kaç para, kalorifer petek temizliği radyatör temizliği solüsyonlu, radyatör petek temizliği ankara, radyatör petek temizliği izmir, radyatör petek temizliği fiyatı, petek temizliği tokat, petek temizliği tavsiye, petek temizliği tl, petek temizliği tekirdağ, petek temizliği uzman tv, petek temizliği uzmantv, kombi petek temizliği uzman tv, petek temizliği ümraniye, petek temizliği üsküdar, petek temizliği ücreti, kalorifer petek temizliği ümraniye, petek temizliği video, petek temizliği ve bakımı, petek temizliği yaptıran var mı, kalorifer petek temizliği video, kombi petek temizliği video, petek temizliği nasıl yapılır video, petek temizliği yorum, petek temizliği yaptıranlar, petek temizliği yapan firmalar

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git