AVRUPA : 0212 436 66 77   ANADOLU : 0216 426 00 02   GSM : 0532 177 16 94  

Pimaş Açma

Pimaş Açma
6 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.349 kez okundu.
ay tesisat

Pimaş açma işlemi sizlerin oldukça deneyimsiz olduğu bir konudur. Pimaşların tıkanmış olması ve onları temizlemek işlemi sizlere oldukça kolay bir hal gibi görünebilir.

 • Pimaşların çıkarılıp da temizlenmesi işlemi düşünüldüğü kadar kolay değildir.
 • Sizler aslında tıkalı olan fakat herhangi bir zararı olmayan bir pimaşa zarar verip de kendinizi maddi anlamda oldukça fazla zorluğun içerisine sokabilirsiniz.
 • Pimaşlar, uzman eller tarafından nerede bir problem olduğu anlaşılarak açılmalı ve geri takılabilir durumda olan hiçbir pimaş ziyan edilmemelidir.
 • Uzman ellerin sizlere pahalıya patlayacağını düşünerek bu işlemleri kendiniz yaparsanız çok daha fazla zararlar ile tekrar bir uzama başvurabilirsiniz.
 • Pimaşların tıkanmış olması için oldukça fazla sebep vardır. İçerisinde çok fazla hasar almış veya yabancı madde ile karşılaşmış olan pimaşlar artık ister istemez tıkanırlar.

 

Tıkalı Pimaş Açma

 

Pimaş açma, sizlerin asla kullanamayacağı teknikler ile gerçekleştirilmelidir. Teknolojik aletler ile sorunun öncelik ile derine inmeden nereden kaynaklandığı bulunmalıdır.

 • Sorunun kaynaklandığı nokta üzerinden de çalışmalar yapılmalı ve hemen ardından da temizlik işlemi başlamalıdır.
 • Eğer pimaş yeterince hasar görmüş ise de gereken noktada pimaş tamiratı veya da pimaş değişikliği yapılmalıdır.
 • Bu işlemler gerçekleşir iken asla hasarlı ve sorunlu olmayan bir pimaşa zarar gelmez.
 • Ve pimaşın olduğu veya olmadığı herhangi bir noktada kirlenmeler ve molozlar da birikmez.

 

Kameralı Pimaş Açma

 

Pimaş açma, bizler için oldukça dolu dolu bir iştir. Pimaşları, asla demir çubuklar ve kaynar sular ile yıkayarak açamazsınız. Eğer bu tarz açma işlemleri doğru olarak sonuçlar verdi ise bunun da demek ki küçük bir işlem olduğunu da unutmayın.

 • Pimaşların uzman eller tarafından temizlenmesi ve hemen ardından da yerine yerleştirilmesi sizleri gereksiz olan tüm masraflardan da kurtaracaktır.
 • Pimaş açma işlemi, işin uzmanınca yapıldığı taktir de oldukça kolay ve masrafsızdır.
 • Pimaş açma; hem ev hem iş yeri hem de genel kullanım alanları için gereklidir. Eğer pimaşlarınızın bu denli bir noktaya gelmesini istemiyor iseniz mutlaka rutin kontrolleri yaptırmalısınız.

 

Pimaş Açma Hizmeti İçin 0212 435 77 88 – 0216 426 00 01 Numaralarımızdan Bizi Arayabilirsiniz.

 

Google da “pimaş açma” hizmeti ile ilgili en çok yapılan aramalar ve size bu konuda yardımını dokunacağını düşündüğümüz sorgular;

 

pimaş açma makinası, pimaş açma hizmetleri, pimaş açma makinesi, pimaş açma fiyatları, pimas açma, pimaş açma yayı, pimaş açma ücreti, pimaş açma teli, pimaş açma fiyatı, pimaş açma makinaları, pimaş açma, pimaş aç avcılar, pimaş aç boru tıkanıklığı, pimaş aç bağcılar, pimaş aç beylikdüzü, pimaş aç bahçelievler, pimaş aç bakırköy, pimaş boru açma, pimaş boru açma makinası, tıkalı pimaş boru açma, pimaş aç esenyurt, pimaş aç fiyatı, pimaş aç fiyat, pimaş açma makinası fiyatları, pimaş aç gaziosmanpaşa, pimaş gideri açma, güven pimaş açma, pimaş aç ikitelli, istanbul pimaş açma, kırmadan pimaş açma, kameralı pimaş açma, pimaş kanal açma makinesi, tıkalı pimaş açma makinası, pimaş tıkanıklığı açma makinası, tıkalı pimaş açma pendik, tıkalı pimaş açma, pimaş açma robotu fiyatı, pimaş açma robotu, robotla pimaş açma, pimaş aç sefaköy, sefaköy pimaş açma, pimaş tıkanıklığı açma, pimaş aç zeytinburnu

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git