AVRUPA : 0212 436 66 77   ANADOLU : 0216 426 00 02   GSM : 0532 177 16 94  

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti
2 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 4.440 kez okundu.
ay tesisat

Su kaçağı tespiti alanında uzman olan ve profesyonel hizmetler veren, cihazlı çalışma gösteren tesisat firmaları için sorun olmaktan çıkmıştır. Su kaçağı tespit cihazları sayesinde tesisat tamiratları daha kolay olduğu gibi maliyet açısında da daha ucuz olmaktadır. Su kaçakları yapıların en büyük düşmanıdır. Duvar içinde başlayan ve zamanla duvar yüzeyine ulaşan bu su sızıntıları duvarların içlerini çürütmektedir. Duvarı dayanıksız hale getirerek, zamanla duvar yüzeyinde kabarmalara ve dökülmelere neden olmaktadır. Gerektiği gibi önlem alınmadığı takdirde ise yapıların içinde Rutubet oluşacaktır. Rutubet bilindiği üzere ortamdaki temiz havayı yok edecek ve sağlıksız bir yaşam alanı oluşturacaktır.

 

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

 

  • Su kaçağı tespiti işlemlerini alanında uzman tesisat firmaları evlerde kırma dökme işlemi yapmadan cihaz sistemi ile tespit etmektedir.
  • Tesisat sistemindeki su akışı kesildikten sonra su kaçak bulma çalışmaları başlar.
  • Akustik dinleme cihazları ile bütün tesisat noktaları dinlenerek su sızıntısının olduğu yerler bulunur.
  • Su tespit cihazlarının sinyal verdiği alanlarda su kaçağı var demektir. Cihazın bulduğu alanlarda hiçbir şekilde yanlışlık olması gibi bir durum söz konusu değildir.
  • Bulunan alanlara kameralı görüntüleme sistemleri gönderilerek borunun hasar boyutları görüntülenir ve nasıl bir işlem uygulanacağı hesaplanır.
  • Su kaçağı tamirat çalışmaları da kırmadan ve çok kısa sürelerde hallolmaktadır.

 

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

 

Su kaçağı tespiti için çalışacağınız tesisat firmasının büyük önemi vardır. Bu firma seçiminde hata yapmanız demek uzun bir süre yaşam alanınızı kullanılmaz bir hale sokacaktır. Cihaz sistemi olmayan tesisat firmaları su sızıntılarının olduğu yeri bulmak için bütün tesisat noktalarını kırarak sistemi açığa çıkaracaktırlar. Bu şekilde de sızıntının olduğu noktayı bulacaktırlar. Bu ilkel yöntemin en ağır faturası ise ev sahibine çıkacaktır. Günlerce süren bir tamirat işlemi ve evlerde oluşan inşaat alanları bütün ev yaşantısını sekteye uğratacaktır. Yüksek gürültü çıkaracak kırma makineleri ile yapılacak işlemlerde hem ev halkı hem de komşular için büyük rahatsızlıklar olacaktır. Üstelik bu kırma işlemlerinden sonra aynı renk ve modelde seramikler de bulunamayacağı için farklı desenler kullanılacaktır. Bu da evin bütün görselliğini ve şıklığını bozacak bir durum oluşturacaktır.

 

Su Kaçağı Tespiti Hizmeti İçin 0212 435 77 88 – 0216 426 00 01 Numaralarımızdan Bizi Arayabilirsiniz.

 

Google da “su kaçağı tespiti” ile ilgili en çok yapılan aramalar ;

 

su kaçağı tespiti ankara, su kaçağı tespiti cihazı, su kaçağı tespiti zeytinburnu, su kaçağı tespiti sakarya, su kaçağı tespiti antalya, su kaçağı tespiti esenyurt, su kaçağı tespiti beylikdüzü, su kaçağı tespiti eyüp, su kaçağı tespiti fatih, su kaçağı tespiti termal kamera, su kaçağı tespiti adana, su kaçağı tespiti ankara batıkent, su kaçağı tespiti ankara keçiören, su kaçağı tespiti anadolu yakası, su kaçağı tespiti adapazarı, su kaçağı tespiti ataşehir, su kaçağı tespiti avrupa yakası, su kaçağı tespiti acıbadem, su kaçağı tespiti bodrum, su kaçağı tespiti bakırköy, su kaçağı tespiti bahçelievler, su kaçağı tespiti beşiktaş, su kaçağı tespiti bornova, su kaçağı tespiti balıkesir, su kaçağı tespiti beyoğlu, su kaçağı tespiti balçova, su kaçağı tespiti cihazları, su kaçağı tespiti çekmeköy, su kaçağı tespiti çorlu, su kaçağı tespiti çanakkale, su kaçağı tespiti çiğli, su kaçağı tespiti çayyolu, su kaçağı tespiti denizli, kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti, bursa’da su kaçağı tespiti, su kaçağı tespiti edirne, kırmadan su kaçağı tespiti eskişehir, kamera ile su kaçağı tespiti, su kaçağı tespiti fiyat, su kaçağı tespiti forum, su kaçağı tespiti fiyatları izmir, su kaçağı tespiti gaziantep, su kaçağı tespiti güngören, kırmadan su kaçağı tespiti gebze, su kaçağı tespiti halkalı, su kaçağı tespiti izmir, su kaçağı tespiti izmir buca, su kaçağı tespiti izmir karşıyaka, su kaçağı tespiti küçükçekmece, su kaçağı tespiti konya, su kaçağı tespiti kırklareli, su kaçağı tespiti lüleburgaz, su kaçağı tespiti makinası, su kaçağı tespiti maltepe, su kaçağı tespiti manisa, su kaçağı tespiti mersin, su kaçağı tespiti muğla, su kaçağı tespiti ne kadar, su kaçağı tespiti kaç para, su kaçağı tespiti samsun, su kaçağı tespiti sultangazi, su kaçağı tespiti şişli, su kaçağı tespiti şile, su kaçağı tespiti şanlıurfa, su kaçağı tespiti tekirdağ, su kaçağı tespiti trabzon, buski su kaçağı tespiti telefon, en ucuz su kaçağı tespiti, su kaçağı tespiti ücreti, kırmadan su kaçağı tespiti ümraniye, su kaçağı tespiti video, su kaçağı tespiti yalova, su kaçağı tespiti yapan firmalar, su kaçağı tespiti yenibosna,  su kaçağı tespiti nasıl yapılır, zonguldak su kaçağı tespiti, su kaçağı tespiti 100 tl

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git