AVRUPA : 0212 436 66 77   ANADOLU : 0216 426 00 02   GSM : 0532 177 16 94  

Su Kaçağını Bulan Cihaz Su Sızıntısını Bulan Makine

Su Kaçağını Bulan Cihaz Su Sızıntısını Bulan Makine
30 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 676 kez okundu.
ay tesisat

Evlerimizin en büyük sorununa su kaçağını bulan cihaz su sızıntısını bulan makine yardımı ile kolay bir şekilde çözüm sunulabilmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde  su kaçağı bulma işi artık oldukça kolaydır. Kullanılan özel tespit cihazları ile hiçbir yere zarar vermeden, kırıp dökmeden su kaçağının yerini bulmak artık çok kolay bir iştir. Fakat genellikle tesisat problemlerinde insanlar ya kendi başlarına iş yapmaya kalkmakta ya da  en yakın tesisatçı gitmektedirler. Oysa sıradan bir tesisatçı su sızıntısının ana kaynağını kesin olarak bulamamakta ve bulana kadar her yeri kırıp dökmektedir. Kırılarak kaçağın yerinin bulunması da kırılan yerlerin onarılması için ekstra masraflar ortaya çıkarmaktadır.

Zamanla aşınan, çatlayan ve kırılan su tesisatında su kaçağını bulan cihaz su sızıntısını bulan makine ile işlem uygulanarak doğabilecek mağduriyetlerin önüne geçilmektedir. Su kaçağı nedeniyle hem kabarık su faturaları öderken hem de evimizde oluşan rutubet nedeniyle zor anlar yaşayabiliriz. Kimi zaman da alt kat komşularımıza sızan su ile komşularımızın da başını ağrıtabiliriz. Su kaçağı sorunu ile karşılaşıldığında, özel tespit cihazları kullanan profesyonel ve donanımlı bir firmadan yardım almak, kendinizi ve evinizi yıpratmadan kaçağın yerinin bulunmasını sağlayacaktır.

  • Gelişen teknoloji ile birlikte gider borularındaki su kaçakları kameralı sistemle,
  • Temiz su tesisatındaki su kaçakları akustik dinlemeli cihazları ile
  • Kalorifer tesisatı su kaçakları termal cihazlarla tespit edilebilmektedir.

Cihazla Su Kaçağı Tespitinin Faydaları

Cihazlarla yapılan su kaçağı bulma yöntemlerinin uygulanması gereksiz tadilat pisliğinden ve fazla masraftan kurtulmayı sağlamaktadır. Modern cihazların yanı sıra deneyimli ve eğitimli personelleri ile en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen kurumsal firmalar, hiçbir yeri kırıp dökmeden ve ekstra mağduriyetlere sebep olmadan su kaçaklarını bulmaktadır. Ayrıca su kaçağını bulan cihaz su sızıntısını bulan makine ile tespit yapan firmalar yine özel cihazlar ve kimyasal solüsyonlarla sızıntının yerine onarım işlemi uygulamaktadırlar. Böylelikle de herhangi bir kırıp dökme işlemine gerek kalmadan sorun çözüme kavuşturulmaktadır. Bu durum da hem maddi hem de manevi olarak sıkıntı yaşamamızı önlemektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git